SEX ano,či nie-vyber si.

Na vysvetlenie mnohých otázok: Každá masáž s prvkami tantra,nuru, erotická ( či ak chceš senzuálna) spočíva v nežných dotykoch celého tela teplým BIO olejom ( môže byť aj na sucho-ale v tom prípade sa nedajú zakomponovať prvky nuru ) vrátane intímnych partií.Nežné ľahučké dotyky robím nielen rukami, ale aj celým telom. Ty si pasívny. Postupne sa intenzita dotykov zvyšuje spolu s narastajúcou sexuálnou túžbou a happy end je niekedy nečakaný ( podľa toho ako na dotyky reaguješ),niekedy cielený. Zvyčajné ukončenie je rukami, či orálom ( s ochranou ) ak lepšie reaguješ na hlboký orál tak ním.
V prípade sexu vyvíjaš energiu smerom ku mne a tým môžeš samého seba ochudobniť o silný orgazmus, ktorý bežne nezažiješ.Nemá to nič spoločné s "cudnosťou" a "nedotknuteľnosťou" masérky ale ide o Teba. Takže či bude sex alebo nie je záležitosť veľa faktorov. Buď rozhodneš- a vieš čo strácaš, alebo to vyplynie zo situácie Obojstranným dotykom sa nebránim, ak sa rozhodneme pre vzájomnú masáž, či Ti jemnučké dráždenie nebude robiť tak dobre, ako by si si predstavoval. V prípade obojstranných sympatií  ( príťažlivosti) sa určite nebudem tváriť a správať ako nedotknuteľná panna...Mám sex rada.
Tento postup platí na 98% mužov nie však na 100%.Ak Ti nežné dotyky a pasívne rozmaznávanie Teba nebudú nič hovoriť ( kým neskúsiš nevieš ) môžeme spontánne dohodnutý program zmeniť.
Tento BLOG nieje koncepčne súčasť mojej stránky, ale reakcia na Vaše otázky.