SEX ano ČI NIE? Môže sa pritrafiť všeličo.

Prvoplánovo  neponúkam sexuálne služby. Pritrafiť sa pri takých intímnych masážach, môže všeličo. Ak naše rozhorúčené telá zaiskria a popustíme uzdu fantázii- tej sa medze nekladú. Nemusím sa vždy správať ako profesionálna masérka, či? Ani ja nie som z kameňa a som žena- človek, nie stroj. Avšak táto udalosť nebýva prvoplánová, čo je rozdiel a zároveň aj príjemnejšie pre oboch.  

Tvoje vyvrcholenie je silnejšie ak ostaneš pasívny- ale je to na Tebe, či si necháš poradiť. Rozhodne nemám nič proti obojstranným dotykom. Pri erotickej, či kombinovanej tantra masáži spojenej s kĺzavou nuru sa po Tvojom tele postupne rozprúdi krv a rozkoš sa postupne zvyšuje a zvyšuje. Orgazmus býva taký celotelový zážitok pri ktorom Ti „samotné vniknutie“ môže práve naopak oslabiť pocity, ktoré zvyčajne hraničia až s EXTÁZOU. 
Obojstranná intímna masáž- to je už troška z iného súdka.

60 min- masírujem najkratšie . V tak krátkom čase Ti však nestihnem poskytnúť toľko rozkoše, koľko by som chcela, preto odporúčam minimálne 90minútové stretnutie. ( 120 Eur) Odmena na 1h je orientačne 80Eur.

Pokiaľ sa nám bude chcieť popri masáži si môžeme na seba vymyslieť všeličo a samozrejme, že aj plánovaný program sa môže zmeniť. Vždy sa snažím zistiť ako Ťa spraviť čo najšťastnejším a najspokojnejším. Rutinu neuznávam. C´est La Vie! 
Nemýľ si ma prosím s erotickým privátom.