Masáž pre subíkov

Masáž pre subíkov.

Nie som profesionálna domina, ale profesionálna masérka, ale som aj žena, ktorá sa rada hrá. Keďže som skôr dominantnejší typ, rada sa zahrám na Tvoju pani, ktorá Ti bude rozkazovať, spraví Ti trocha tvrdšiu masáž, pošľahá Ťa bičíkom, či sa môžeš vrhnúť k mojim nohám a čižmkám, či lodičkám.Môžem byť aj Tvoja prísna učiteľka masáže, ktorá Ťa potrestá vždy, keď spravíš nesprávny ťah pri masáži, ktorú budeš dávať Ty mne a ja Ťa ju budem prísne učiť. 

Strap-on môže byť súčasťou našej hry. Niektoré z praktík ( mäkších SM ) môžeme pri našej hre použiť. Môžem Ťa znásilniť a poriadne pretiahnuť do Tvojho análu.

Scenár nechám na Teba, ako mi ho prezentuješ aspoň po telefóne, či v e-maile.

Taktiež môže byť súčasťou piss ( ja na Teba) , ktorý Ti rozkážem vypiť ( nemusíš...)

Na krk Ti môžem nasadiť obojok a vodiť Ťa ako psíka po byte. Keď budeš dobrý a budeš poslúchať, Madam Ti spraví dobrú masáž a ak budeš veľmi poslúchať, nemusíš si to spraviť sám, ale budem *********************taká láskavá, že Ti ho vyhoním, možno dám aj do pusy.. ( s gumou)

*******************************************************************************************

Z e-mailu ( prekopírované aj s jeho pravopisom!)-upozorňujem tak toto určite NEROBÍM-A PÁNOVI ČO mi NAPÍSAL TENTO E-MAIL NEVYHOVIEM§§§§§

mam sen navstivit' Vas :)
Mam u seba fantaziu a chcel by som vediet' ci je mozne ju uskutocnit s Vami. Napisem Vam svoj navrch pribehu a poprosim Vas dat mi vediet ci je to mozne aj ked' ano, tak kolko to bude stoit' a trvat'. D'akujem vopred za odpovede.


Pribeh je taky:
Vy ste zena ktoru vidim prvy raz v zivote. Napriklad ste susedka v hoteli. Ja idem mimo Vasej izby a vidim ze ste sa obliekate v eroticku belizen'. Ja sa zastavam pri dvere a sa pozeram po ocku. Vy ste vsimnula mna a sa stala nahnevana s toho. Zatiahnula ste mna do sojej izby, zavriela dvere a donutila mna vyzliect sa. Povedala ste ze odteraz ja budem Vasou hrackou a Vy budete mojou Pani (Madam, Misstress). Zacnes ma ponizovat' a prikazovat' mne co robit aby zmyt' vinu.


V pripade ked nieco budem robit nespravne tak daj mi trest. Tresty ktore chcel by som dostat': 1) Aby ste sa sadnula mne na tvar na 20-30 sekund (alebo viac). 2) Aby ste prikazala mne pozret' na Vas a Vy teda pluvnes mne na tvar. 3) Namazes mne penis zubnou pastou a rukou troska daj mne honku. 4) V pripade ked moj penis bude silne mokry - prinut' zlizat'. 5) Ked mas sviecky tak velmy bol by som rad keby ste pokvapkala mne voskom penis alebo dierocku. (Ine tresty tiez mozu byt' okrem: pissu, kopro, bicovania, akychkolvek uderov a ran)


V pripade ked nieco budem robit dobre, tak daj mne odmenu. Dobre odmeny pre mna su: 1) Honka Vasou rukou. 2) Povolenie dotknut' sa Vasych prs, noh, zadka, macecky. 3) Nieco podla Vas a Vasej skusenosti.


Najprv daj sebe strapon (dufam ze mas nevelky strapon). Daj mne prikaz ustami dat gumu na neho. Potom prinut' vziat' strapon do ust a robit oralik jemu.  

Potom, kedy strapon uz bude dost' mokry Vy daj mne prikaz stat' na kolena a lakti a roztiahnut' polovice. Potom prikazes pripravit dierocku (dat tam dost sliny). Zacnes mna pretiahovat' straponom. V pripade ked bude tuho to ist' tak daj mi este raz do ust atd.
Potom zacny hovorit mne ze nieco podobne takomu: "Ty si moja stetka (flandra, pobehlica)! Paci sa ti ako tebe robim to?". Ja budem odpovedat' "Ano, moja Pani".
 Vy potom: "Chces este zacnem tebe drazdec madlit?" Aj ked Vam poviem "Ano", tak daj mi honku az ku orgazmu. Ked poviem "Este nie, nie som dost' pripravena, moja Pani" tak daj mi trest.


neuverejním ostatok -toto robia profi dominy- NIESOM PROFI DOMINA!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Od 120Eur cca 90 minút.