Priebeh stretnutia

Keď sa dohodneme na termíne a presnom čase Vašej návštevy u mňa- buď pár dní vopred alebo minimálne 1h vopred pekne sa pre Teba pripravím. Čakám Ťa čistučká a  pekne upravená.

Zazvoníš mi pod bránou a nadiktujem Ti kód môjho apartmánu. Po jeho vyťukaní ( bude zvoniť u mňa v byte domáci telefón ) Ti otvorím z bytu vchodové dvere a pustím Ťa dovnútra. Budem už netrpezlivo čakať na mojom poschodí v pekných elegantných, či jemne erotických šatách, v podväzkových pančuškách a topánočkách na vysokom opätku.

Po privítaní si môžeme dať kávičku, čajík, či malé občerstvenie. Alkohol doma nedržím.

Pri jemnej relaxačnej hudbe si upresníme svoje predstavy a môžeme sa aj nezáväzne porozprávať, ak máš niečo čo Ťa trápi, či len tak hodiť reč.

Začnem si Ťa pomaly vyzliekať a spolu sa môžeme vybrať do sprchy, ak však prídeš celý voňavý, čerstvo okúpaný, nebudem Ťa nasilu hnať znova sa okúpať. Pri vyzliekaní Teba, Ti pred zrkadlom spravím taký menší striptízik –vyzlečiem sa pri pomalom láskaní Teba. Je na Tebe či budeš chcieť mať oči otvorené, alebo zatvorené. Čo Ti bude príjemnejšie.

Odvediem si Ťa do spálne, kde už na Teba bude čakať čisto prezlečená veľká postieľka, kam si Ťa položím na bruško. Následne Ťa začnem zľahka a pomaly masírovať príjemne teplým prírodným olejčekom a zažiješ Ďalšiu fázu prekvapivého vzrušenia, či nabudenie zmyslov.

Jemnými dotykmi a teplým olejčekom sa ti rozprúdia zmysly a pokračovanie je už na základe našej vzájomnej dohody niektorou z masáží ktoré sú opísané v jednotlivých blogoch.

Každá masáž obsahuje aj silné vyvrcholenie dohodnutým spôsobom, či ak to necháš na mňa, pokračujem tak, ako cítim a vidím, že Ti pôsobí rozkoš.

Nechám Ťa oddychovať po masáži, budem si Ťa hladiť a podľa programu budem pokračovať ďalej, Tebou zvolenou formou a podľa času, ktorý si si vyhradil na návštevu. Budík nepúšťam, je dôležité mi spomenúť, či sa niekam náhliš a mám Ťa na čas presne upozorniť. Pred odchodom sa môžeš v kľude osprchovať, osušiť , nik iný okrem mňa. Verím, že budeš spokojný a že sa nebudeme vidieť prvý a zároveň aj posledný krát.