SEX ano ČI NIE? Môže sa pritrafiť všeličo.- SEX YES NO? Many things can happen.

Prvoplánovo  neponúkam sexuálne služby. Pritrafiť sa pri takých intímnych masážach, môže všeličo aj to, že sa nebudem správať ako profi masérka, ale ako žena...Záleží dosť na Tebe.
Ale vždy sa kontrolujem, keď si jasne objednáš čo chceš a čo nie!!!!!


Ak naše rozhorúčené telá zaiskria a popustíme uzdu fantázii- tej sa medze nekladú. Nemusím sa vždy správať ako profesionálna masérka, či? Ani ja nie som z kameňa a som žena- človek, nie stroj. Avšak táto udalosť nebýva prvoplánová, čo je rozdiel a zároveň aj príjemnejšie pre oboch.  

Tvoje vyvrcholenie je silnejšie ak ostaneš pasívny- ale je to na Tebe, či si necháš poradiť. Rozhodne nemám nič proti obojstranným dotykom. Pri erotickej, či kombinovanej tantra masáži spojenej s kĺzavou nuru sa po Tvojom tele postupne rozprúdi krv a rozkoš sa postupne zvyšuje a zvyšuje. Orgazmus býva taký celotelový zážitok pri ktorom Ti „samotné vniknutie“ môže práve naopak oslabiť pocity, ktoré zvyčajne hraničia až s EXTÁZOU. 
Obojstranná intímna masáž- to je už troška z iného súdka.

60 min- masírujem najkratšie ,nie rada a nie často- je to proste málo času na to, aby som Ti poskytla to najlepšie čo sa dá.. V tak krátkom čase Ti však nestihnem poskytnúť toľko rozkoše, koľko by som chcela, preto odporúčam minimálne 90minútové stretnutie. ( 120 Eur) Odmena na 1h je orientačne 80-90Eur.

Pokiaľ sa nám bude chcieť popri masáži si môžeme na seba vymyslieť všeličo a samozrejme, že aj plánovaný program sa môže zmeniť. Vždy sa snažím zistiť ako Ťa spraviť čo najšťastnejším a najspokojnejším. Rutinu neuznávam. C´est La Vie! 
Nemýľ si ma prosím s erotickým privátom.